Poszukujemy współpracowników!

Poszukujemy studentów, którzy chcieliby zaangażować się w nasze projekty naukowe na zasadzie wolontariatu, lub praktyk. Umożliwiamy również realizację kursu „Elementy prowadzenia badań naukowych w psychologii” w naszym laboratorium. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: langusta.lab@gmail.com

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankiecie naszych kolegów z Uniwersytetów Cambridge i Radboud Nijmegen dotyczącej wpływu wielojęzyczności na procesy poznawcze. Poszukiwane są osoby jedno – i wielojęzyczne żyjące na emigracji lub w kraju pochodzenia.

Kliknij tutaj

Tym razem dr Marta Marecka opowiada o języku w Polskim Radiu.

Zapraszamy do posłuchania audycji:

Kliknij tutaj

01.09.2017

O badaniach dr Marty Mareckiej z LangUsty piszą na Nauka w Polsce, zapraszamy do czytania!

„Skąd biorą się zdolności językowe? Co się dzieje w naszym umyśle, kiedy pierwszy raz słyszymy słowo w obcym języku? Dlaczego jednym ludziom nauka języka przychodzi łatwo, a dla innych to droga przez mękę? Odpowiedzi na te pytania poszukuje dr Marta Marecka z Uniwersytetu Jagiellońskiego.”

Przeczytaj artykuł